start

Бібліотека - інтелектуальна скарбниця
університету світового рівня

„…Хто добре запалився, той добре почав, а добре почати - це наполовину завершити”

Григорій Сковорода

Бібліотека Тетяни та Омеляна Антоновичів
24 травня 2007 року, четвер, 15:00
подвір'я Староакадемічного корпусу та нової Бібліотеки

Шановні друзі!

Запрошуємо Вас взяти участь у важливій події в житті університету 24 травня - у День слов'янської писемності та культури, свята вшанування братів-просвітителів Кирила та Мефодія - урочистій церемонії занесення перших книг та входин до нового приміщення бібліотеки НаУКМА - Бібліотеки Тетяни та Омеляна Антоновичів, названої на честь її головних доброчинників.

Це був складний проект, який передбачав комплексну реставрацію занедбаної будівлі кінця ХIХ століття, що початково належала хірургічному відділенню лікарні, складалася з численних кімнаток-келій і не мала потрібних для бібліотеки архітектурно-планувальних компонент. Але наразі завдання облаштування сучасної, на рівні світових стандартів університетської бібліотеки - виконано!

Для студентів та науковців запрацюють зручні читальні зали, зали електронних ресурсів та каталогів, бездротова інтернет-зона, комп'ютеризовані робочі місця доступу до світових електронних ресурсів наукової інформації.

Реконструкція приміщення, придбання новітнього обладнання здійснено завдяки меценатській допомозі понад трьох сотень інституцій, підприємств, громадських організацій, приватних осіб з усього світу, в т.ч. понад 60 з них - могилянці!

Щира подяка всім, хто долучився до цієї благородної справи.
Імена всіх доброчинників, назви інституцій будуть вписані
на Стіну Подяки в новому приміщенні та занесені до Хвальної Книги бібліотеки!

Відкриття Бібліотеки Тетяни та Омеляна Антоновичів є завершенням першого етапу масштабного проекту 2004-2009 р.р. створення єдиного наукового, інформаційного та культурно-освітнього комплексу НаУКМА "Бібліотека-Музей-Архів". Попереду ще велика робота.

Хто не зміг долучитися до проекту раніше, запрошуємо приєднатися. Дякуємо заздалегідь! Звертайтесь до Директора Бібліотеки Тетяни Ярошенко (ауд.1-123) або у Міжнародний благодійний фонд Відродження КМА (ауд.4-240).

У програмі події - виступи почесних промовців, "живий ланцюг" передачі книг до нового приміщення Бібліотеки, виставка "Графіка української мови" (Абетка) Василя Чебаника, фотовиставка процесу реставрації, цікава культурна програма.

ЗАПРОШУЄМО НА ВІДКРИТТЯ НОВОЇ БІБЛІОТЕКИ!

Детальніша інформація за тел. 425-6055;